neděle 27. srpna 2017

Týdenní bádání - O co jde?!


   Ahoj!
   Rozhodla jsem se utvořit takové své malé meme. Různé otázky a TOP 5 už tady bylo, ale nic z toho není mně na míru, proto pojedu sama za sebe. Kdyby ses chtěl připojit, budu jedině ráda. Nezapomeň mi o tom však napsat. A samozřejmě uveď mě jako autorku.

   A jak toto meme funguje?!
   Každé pondělí (pravděpodobně) přidám článek na určité téma. Může se stát, že nebudu mít moc času a některý týden proto vynechám. Ale doufám, že se to nestane. Témat mám prozatím vymyšleno patnáct a jejich seznam můžeš najít níže v tomto článku.

   Pokaždé půjde o plnohodnotný článek, ne pouze o seznam nebo obrázky. Nemám ráda meme typu Teaster Tuesday a podobné, protože jde pouze o zaplácávání volných dní. Podle mého názoru. Tím, že zveřejníte fotografii knihy, kterou zrovna čtete, světu nic zajímavého neoznámíte. Tímto memem se budu snažit tě seznámit se svou osobou a mými čtenářskými zájmy. 

   Na všechna témata se už těším a na některá neskutečně moc. Pojď se se mnou teď podívat, jaká to budou.
   Příští týden Tě tedy seznámým s žánrem, který čtu asi nejčastěji. Prozatím mám na blogu pouze jednu recenzi, takže mi to přijde téma jako dělané pro začínající blogerku. Alespoň zjistíš, co tu tak pravděpodobně můžeš očekávat.

Měj se fanfárově and May the Force be with you!